Kto za tym stoi, czyli kilka słów o nas

Anna Janicka-Galant

Anna Janicka-Galant na Kaukazie, Gruzja

Jestem wielką pasjonatką ŻYCIA we wszelkich jego przejawach. Uwielbiam kąpać się w przerębli i chodzić po ogniu. Kocham niezależność, kreatywność i podróże - zarówno te w głąb duszy ludzkiej, jak również w czasie i przestrzeni. Autostopem podróżuję od 1984 roku odbywając coraz dalsze wyprawy, poznając inne kultury, religie, zwyczaje, a także i... siebie. Pasja podróżowania zrodziła się kiedy pracowałam jako pilotka wycieczek zagranicznych, a później stała się stałym elementem edukacji mojego syna kształcącego się w systemie Edukacji Domowej.

«Czytaj cały opis»

Przemek Galant

Przemek Galant na Kaukazie, Gruzja

Lata gimnazjum i liceum w trybie edukacji domowej nauczyły mnie co znaczy wolność wyborów i odpowiedzialność za własne marzenia. Uwielbiam podróżowanie autostopem, chodzenie po górach i spanie pod namiotem na plaży. Moją pasją jest taniec towarzyski zarówno standardowy, jak i latynoamerykański, muzyka klasyczna, celtycka i etniczna, grafika komputerowa, fotografia, nauka języków, anime.

«Czytaj cały opis»

Artur Bińkowski

Artur Bińkowski

Propagator świadomego życia i otwartej komunikacji w duchu porozumienia bez przemocy, poszukiwacz alternatywnych rozwiązań, idealista-pragmatyk, zwolennik swobodnego dostępu do informacji i technologii oraz życia zgodnie z własnym rytmem. Zawodowo zaś informatyk, w tym projektant i twórca serwisów internetowych.

«Czytaj cały opis»