Przemek Galant

Przemek Galant na Kaukazie, GruzjaLata gimnazjum i liceum w trybie edukacji domowej nauczyły mnie co znaczy wolność wyborów i odpowiedzialność za własne marzenia. Po maturze eksperymentowałem z dziennymi studiami, ale rutyna uczelni, na którą trafiłem była zdecydowanie nie dla mnie. Teraz uczę się zaocznie w szkole obsługi turystycznej i nadal szukam swojej drogi.

Ponieważ bardzo lubię performence i działania filmowe można mnie czasem spotkać w roli Wilkołaka krążącego po Łodzi lub jako XVII wiecznego szlachcica. Dwukrotnie byłem Królem Carnavaliów. Obecnie biorę udział w projekcie filmowym “Kraina Piaskowa” jako mroczny rycerz, wysłannik Artuffa.

Zaduma Wilkołaka - Przemek GalantPiękna i Bestia - Megi Holi i Przemek GalantPrzemek Galant i Megi Holi - Król i Królowa Karnawału, Carnavalia 2011

Przemek Galant - karnawałowe zdjęcie profiloweChociaż w żywieniu jestem monotematyczny i mógłbym jeść same naleśniki, to jako Mistrz Ciasteczkowy uwielbiam robić orzechowe cygara, pierniczki, faworki, nazuki, ciastka migdałowe zwłaszcza jak mam się z kim podzielić. :-)

Uwielbiam podróżowanie autostopem, chodzenie po górach i spanie pod namiotem na plaży. Moją pasją jest taniec towarzyski zarówno standardowy, jak i latynoamerykański, muzyka klasyczna, celtycka i etniczna, grafika komputerowa, fotografia, nauka języków, anime. Po kilku latach przerwy ponownie wróciłem do gry na cytrze.

Zapraszam do czytania darmowego e-booka Autostopem ku dorosłości opartego na gruzińskiej Księdze Wypraw.

Możesz odwiedzić mnie też na Facebooku.

Przemek z cytrą w stroju szlachcica (foto Przemysław Pokrycki, Claudia)Pocztówka ze świata - Przemek Galant